Dostawa i zwroty

Darmowa dostawa na cały świat.*

* darmowa dostawa nie dotyczy próbek

METODY WYSYŁKI
Wszystkie zamówienia złożone przed godziną 15:00 zostaną wysłane tego samego dnia, zamówienia złożone po godzinie 15:00 – następnego dnia roboczego.

Zamówienia są wysyłane usługami kurierskimi, dostawa zajmuje na terenie:

– UE 1-3 dni  

– USA i Kanady 10-14 dni

– Pozostałe kraje indywidualne  powiadomienie o czasie dostawy

Powyższe czasy realizacji zamówień liczą się od momentu otrzymania wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysłania przesyłki i są to tylko najlepsze szacunki. Rzeczywiste czasy dostawy mogą się różnić w zależności od adresu dostawy i okresu lub innych powodów.

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody poniesione w wyniku jakiegokolwiek opóźnienia w dostawie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta info@truemenskincare.com

Powiadomienie o dostawie zostanie wysłane e-mailem, gdy paczka zostanie wysłana.

ZWROTY
Jeśli chcesz zwrócić zakupiony kosmetyk true™, podaj numer zamówienia i e-mail. Twoja prośba zostanie rozpatrzona w terminie 48h. Możesz zwrócić swoje zamówienie nieotwarte i w oryginalnym stanie w ciągu 30 dni od zakupu. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji dotyczących zwrotu jakichkolwiek produktów zakupionych w true™ men skin care, napisz do nas na adres info@truemenskincare.com, a chętnie pomożemy!