Gifts for Christmas?

Wszystko zaczęło się od mirry, złota i kadzidła, czyli darów tak zwanych Trzech Króli dla nowo narodzonego mesjasza. Po bez mała dwóch tysiącach lat,

Wszystko zaczęło się od mirry, złota i kadzidła, czyli darów tak zwanych Trzech Króli dla nowo narodzonego mesjasza. Po bez mała dwóch tysiącach lat, celebrujemy tę tradycję obdarowując się prezentami na Boże Narodzenie. To zobowiązuje. I to bez względu czy koniec końców prezenty dajemy sobie w pierwszej osobie czy trzeciej poprzez Świętego Mikołaja, Gwiazdora czy Gwiazdkę.

Prezenty generalnie dzielą się na trzy kategorie. Otóż mamy prezenty
dla mężczyzn, prezenty dla kobiet i prezenty dla dzieci. Nie sposób w jednym tekście zająć się wszystkim trzema kategoriami, zatem skupmy się kategorii pierwszej. Tym bardziej, że blog ten pisany ze szczerego, męskiego punktu widzenia.

Oto:

Krótki poradnik prezentowy ŚBN roku 2021.

Podany powyżej przykład darów trzech króli przynosi nam pierwszą
wskazówkę: trzy prezenty to lepsze niż jeden prezent, bo szansa że trafimy z prezentem rośnie aż 3-krotnie!

Ale co konkretnie wybrać?

Zacznijmy od tego, czego nie wybiera:

Po pierwsze, nie kupuj facetowi prezentu z kategorii, w której jest on fachowcem. Jeśli jest zapalonym sportowcem, biega, jeździ i skacze to szansa, że jakaś opaska sportowa, która mierzy, zegarek który pokazuje lub sportowy bidon co trzyma, będzie dobrym wyborem jest równa niemal zeru. Jego research jest na pewno lepszy od Twojego, zwraca uwagę na aspekty, które Tobie nie przychodzą do głowy i koniec końców dasz mu coś co odwzajemni fałszywym uśmiechem. Po czym schowa do szuflady. Szkoda czasu.

Po drugie, nie kupuj książki.
Ewentualnie audiobook, jeśli gość faktycznie ich słucha i wiesz, że akurat tego jeszcze nie ma. Wymagany głęboki research. Ludzie dziś z trudem czytają, wszyscy stajemy się upośledzeni i dyslektyczni.

Po trzecie, nie kupuj rzeczy zbędnych i destruktywnych jak konsole do gier, alkohol, zestawy do grania w golfa w biurze, perfumy, kretyńskie kubki do kawy, setne skarpetki, świeczki, tanie scyzoryki, gadżety do palenia zioła itd. itd.

Wybierz coś, czego Twój facet (lub nie Twój facet) faktycznie potrzebuje, najpewniej sam tego nie kupi, bo się nie zna i nie ma czasu. Kup coś, co będzie inwestycją. Nie, nie jest to Ethereum, ani inna krypto-waluta z wiadomych powodów. Tym czymś jest zestaw kosmetyków dla mężczyzn. Oczywiście zestaw kosmetyków dla mężczyzn zestawowi kosmetyków dla mężczyzn nie równy, a strony dedykowane temu tematowi podpowiedzą Ci słono sponsorowane wybory. Naszym wyborem numer jeden na prezent jest zestaw kosmetyków true™ men skin care.

Dlaczego?

Po pierwsze dlatego, że z dużą dozą pewności Twój facet nie używa żadnych kosmetyków lub stosuje jakiś pierwszy lepszy szit ze sklepowej półki na wysokości oczu. To nie jest kosmetyk, tylko produkt kosmetyko-podobny. Nie wierzysz? Porównaj! Wczytaj się w skład kosmetyków true™ men skin care, a znajdziesz tam wszystko, czego męska skóra może potrzebowa.

Krem true™ na dzień z filtrem UV SPF 15 chroni skórę przed niekorzystnym wpływem warunków zewnętrznych: wiatrem, słońcem i zanieczyszczeniami, a także przed światłem z ekranów komputera.

Krem true™ na noc, nasycony składnikami odżywczymi, przyśpiesza procesy regeneracji i silnie nawilża. A co najważniejsze dla mężczyzn, lekka konsystencja obydwu ekspresowo się wchłania, bez pozostawiania tłustej warstwy!

Po drugie dlatego, że upominkowy zestaw kosmetyków dla mężczyzn true™ to najlepszy stosunek ceny do jakości, jaki się może wydarzy. Sprawdź.

Po trzecie, męski zestaw prezentowy true™ na dzień i na noc, krem pod oczy i żel do mycia twarzy do codziennego stosowania, to inwestycja, którą Twój mąż, kochanek, narzeczony, syn, wnuczek i ojciec docenią. Szczególnie, gdy za czas jakiś, ktoś i jakaś ktosia powiedzą im, jak dobrze wyglądają „mimo swojego wieku”.

Simple skin care daily routine

Po czwarte, zaufanie. Kosmetyki True™ to nie tylko „jakieś tam” kolejne
kosmetyki, ale to też idea szczerości w prezentowaniu produktu made in Poland i przejrzystość odnoście jego składu i działania.

A zadowolonych użytkowników polskiej marki true™ men skin care jest wiele.

Marka otrzymała podwójne złoto w największym polskim konkursie branżowym – wyróżnienie „Debiut Roku” i „Złotą Perłę Rynku Kosmetycznego”. W true™ uwierzył także znany aktor, Maciej Zakościelny, stając się ambasadorem i akcjonariuszem marki.

Po piąte, ten zestaw upominkowy możesz kupić łatwo i przyjemnie w specjalnie przygotowanych zestawach kosmetyków dla mężczyzn true™ na naszej stronie lub Topestetic, Notino (i w Polish Beauty Nature Bar albo w gabinetach kosmetycznych. Ale tylko tych dobrych.

Lista gabinetów kosmetycznych, w których możesz nabyć ten męski zestaw prezentowy:

 • Nice Spa Warszawa
 • Hair Point Warszawa
 • Klinika Anclara Warszawa
 • Bezpieczna Kosmetyka Warszawa
 • La Vie Warszawa (sklep internetowy)
 • Klinika Kalina Warszawa
 • Salon stylizacji – Żyrardów
 • Sanobello Izabelin
 • The Esthetic Group
 • Benessere Beauty&Spa Kielce
 • Cosmeo Łomża
 • Kbeauty Karolina Gliwińska Mrozy
 • Gabinet kosmetyczny Magdaleny Nowik Warszawa
 • ProNature Clinic Mińsk Mazowiecki
 • Salon kosmetyczny Beaty Wątorowskiej Brodnica

Tak, zestaw upominkowy true™ to zdecydowanie idealny świąteczny prezent dla Twojego faceta.

You may be interested in

It all began with myrrh, gold and frankincense, the gifts of the so-called Three Kings to the newborn messiah. After almost two thousand years, we celebrate this tradition by giving each other gifts at Christmas. It is an obligation. And it doesn't matter whether we give ourselves presents in the first person or in the third person through Father Christmas, Christmas or the Star. Gifts generally fall into three categories. We have gifts for men, gifts for women and gifts for children. It is impossible to cover in one text
Here we will announce all necessary information about the activities of the FerrumLabs Joint Stock Company
A healthy lifestyle combined with the basic skin care described above can do wonders for your skin. Living a lifestyle that helps your skin maintain a youthful appearance is not difficult at all. Keep your body hydrated: Drink 6-8 glasses of water a day to keep your skin healthy and firm. Control your intake of alcohol and caffeine, which have a dehydrating effect. Avoid sugar and products with a high glycemic index: Any guy who is a glutton for sweets should know that excess sugar is as bad for your skin as it is for your teeth.

Partners
our brand

We owe our dynamic growth, among others, to press publishers, beauty salons and drugstores. Thanks to you true™ men skin care reaches a new level every day. Thank you.

We are the best on the market cosmetics market

Not only did we win the award for DEBUT OF THE YEAR, but also for BEST MEN'S Grooming Brand! This is an exceptional gratification, received already after less than 9. months of the brand's presence on the market.

FerrumLabs S.A.
with registered office in Warsaw,
12/3 Puławska St,
02-566 Warsaw, Poland
VAT: PL5213930091
NCR:0000902960
contact@truemenskincare.com

Copyright © 2019-2022 true™ All rights reserved.

15% on a good day!

Nice to see you in our store. Enter your e-mail address and receive a voucher for your first shopping!

Before you leave, leave us your email

We will send you the code
for 15% discount! True!