Prezent, który mówi więcej niż tysiąc słów.

Święta to czas wyjątkowych prezentów. Marka True oferuje ekskluzywne świąteczne zestawy kosmetyków dla mężczyzn, które łączą luksus i jakość. Idealne dla tych, którzy cenią sobie elegancję i doskonałą pielęgnację. Z True, ten świąteczny sezon stanie się okazją do podarowania bliskim chwili luksusu w codziennej rutynie.

Ten elegancki zestaw to nie tylko produkty kosmetyczne – to subtelny wyraz troski o wygląd i dobre samopoczucie. Doskonały prezent, który z pewnością zdobędzie uznanie każdego mężczyzny!

Nawilżający Krem na Dzień z Linii Advanced Age & Pollution Defence, Regeneracyjny Krem Odmładzający do Twarzy na Noc z Linii Advanced Age & Pollution Defence, Krem do rąk - GRATIS!

75 €

Wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dowiedz się więcej: Krem na dzień, night cream, krem do rąk

Ten wyjątkowy zestaw to nie tylko kosmetyki, lecz przede wszystkim gest troski i uwagi. Zawarty w eleganckiej świątecznej tubie, gotowy do wręczenia bez dodatkowych przygotowań. Niech stanie się wyrazem szacunku i elegancji, który sprawi, że te święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

Regeneracyjny Krem Odmładzający do Twarzy na Noc z Linii Advanced Age & Pollution Defence Zaawansowane serum pod oczy Krem do rąk - GRATIS!

340 zł

Wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dowiedz się więcej: Krem na noc, serum pod oczykrem do rąk

Ten wyjątkowy zestaw to nie tylko kosmetyki - to codzienne doświadczenie luksusu i troski o Niego. Elegancko zapakowany, stanowi gotowy prezent, który z pewnością zachwyci każdego mężczyznę, dbającego o kondycję swojej skóry. Dodatkowo, w zestawie znajduje się ekskluzywna kosmetyczka, dodając jeszcze więcej klasy temu wyjątkowemu prezentowi.

Nawilżający Krem na Dzień, Zaawansowane Serum pod Oczy, Oczyszczający Żel do Mycia Twarzy z Mikrocząsteczkami, Regeneracyjny Krem na Noc

490 zł

Wyślemy jeszcze dzisiaj!

newsletter from true

Add your e-mail and receive information about the latest
products and promotions in the trueTM

brand partners true

We owe our dynamic growth, among others, to press publishers, beauty salons and drugstores. Thanks to you true™ men skin care reaches a new level every day. Thank you.

We are the best on the market cosmetics market

We have Golden Pearl of the Cosmetics Market and a prize for Debut of the YearWe have created for you truly effective cosmetics based on the knowledge, achievements of biotechnology and science.

Where can you find us?

FerrumLabs S.A.
with registered office in Warsaw,
12/3 Puławska St,
02-566 Warsaw, Poland
VAT: PL5213930091
NCR:0000902960
[email protected]

Copyright © 2019-2023 true™ All rights reserved.

true bestsellers

Everything the delicate eye area dreams of. It diminishes fine lines and visibly refreshes the look, reducing dark circles and under-eye puffiness.

Before you leave, leave us your email

We will send you the code
for 15% discount! True!

15% on a good day!

Nice to see you in our store. Enter your e-mail address and receive a voucher for your first shopping!