Prezent, który mówi więcej niż tysiąc słów.

Święta to czas wyjątkowych prezentów. Marka True oferuje ekskluzywne świąteczne zestawy kosmetyków dla mężczyzn, które łączą luksus i jakość. Idealne dla tych, którzy cenią sobie elegancję i doskonałą pielęgnację. Z True, ten świąteczny sezon stanie się okazją do podarowania bliskim chwili luksusu w codziennej rutynie.

Ten elegancki zestaw to nie tylko produkty kosmetyczne – to subtelny wyraz troski o wygląd i dobre samopoczucie. Doskonały prezent, który z pewnością zdobędzie uznanie każdego mężczyzny!

Nawilżający Krem na Dzień z Linii Advanced Age & Pollution Defence, Regeneracyjny Krem Odmładzający do Twarzy na Noc z Linii Advanced Age & Pollution Defence, Krem do rąk - GRATIS!

290 zł

Wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dowiedz się więcej: Krem na dzień, krem na noc, krem do rąk

Ten wyjątkowy zestaw to nie tylko kosmetyki, lecz przede wszystkim gest troski i uwagi. Zawarty w eleganckiej świątecznej tubie, gotowy do wręczenia bez dodatkowych przygotowań. Niech stanie się wyrazem szacunku i elegancji, który sprawi, że te święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe.

Regeneracyjny Krem Odmładzający do Twarzy na Noc z Linii Advanced Age & Pollution Defence Zaawansowane serum pod oczy Krem do rąk - GRATIS!

340 zł

Wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dowiedz się więcej: Krem na noc, serum pod oczykrem do rąk

Ten wyjątkowy zestaw to nie tylko kosmetyki - to codzienne doświadczenie luksusu i troski o Niego. Elegancko zapakowany, stanowi gotowy prezent, który z pewnością zachwyci każdego mężczyznę, dbającego o kondycję swojej skóry. Dodatkowo, w zestawie znajduje się ekskluzywna kosmetyczka, dodając jeszcze więcej klasy temu wyjątkowemu prezentowi.

Nawilżający Krem na Dzień, Zaawansowane Serum pod Oczy, Oczyszczający Żel do Mycia Twarzy z Mikrocząsteczkami, Regeneracyjny Krem na Noc

490 zł

Wyślemy jeszcze dzisiaj!

newsletter da vero

Aggiungi la tua e-mail e ricevi informazioni sulle ultime novità
prodotti e promozioni nel veroTM

partner del marchio vero

Dobbiamo la nostra crescita dinamica, tra gli altri, agli editori della stampa, ai saloni di bellezza e alle farmacie. Grazie a voi la cura della pelle degli uomini true™ raggiunge ogni giorno un nuovo livello. Grazie.

Siamo i migliori sul mercato mercato dei cosmetici

Abbiamo Perla d'oro del mercato dei cosmetici e un premio per Debutto dell'annoAbbiamo creato per voi dei cosmetici veramente efficaci basati sulla conoscenza, le conquiste della biotecnologia e della scienza.

Dove potete trovarci?

FerrumLabs S.A.
con sede a Varsavia,
Via Puławska 12/3,
02-566 Varsavia, Polonia
NIP: PL5213930091,
REGON: 0000902960
[email protected]

Copyright © 2019-2023 true™ Tutti i diritti riservati.

vero bestseller

Tutto ciò che il delicato contorno occhi sogna. Attenua le linee sottili e rinfresca visibilmente lo sguardo, riducendo le occhiaie e le borse sotto gli occhi.

Prima di partire, lasciaci la tua email

Vi invieremo il codice
per lo sconto 15%! Vero!

15% in una buona giornata!

È un piacere vederti nel nostro negozio. Inserisci la tua email e ricevi un buono per il tuo primo acquisto!