Propozycja współpracy

Reklama na basenie

Przedstawiamy Państwu propozycję współpracymiędzy markami True oraz Ironman Poland, a Państwa obiektem sportowym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zrealizowanymi projektami.

Prezentacja
marki na basenie

Nasze kreacje w postaci bannerów, naklejek, próbek kosmetyków oraz animacji na telebimach są już dostępne na basenach w Warszawie.

Tak prezentujemy się na basenach

Jesteśmy obecni na:

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne WUM
ul. Księcia Trojdena 2C 

Wodny Park Warszawianka
ul.Dominika Merliniego 4 

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne WUM
ul. Księcia Trojdena 2C 

Wodny Park Warszawianka
ul.Dominika Merliniego 4 

Nasza propozycja współpracy

Jeśli widzą Państwo link do współpracy, Proponujemy Państwu miesięczny abonament w wysokości 1100 zł / m-c netto w ramach którego, będziemy mogli zaprezentować markę true™ men skin care na banerach dostępnych na Państwa basenie oraz poprzez naklejki na lustrach lub/i szafkach w przebieralniach.

Przygotowanie banerów (lub/i plików do wyświetlania na ekranach), naklejek oraz próbek kosmetyków zostaje po naszej stronie.

true™ to …
PRAWDZIWA HISTORIA

“Podczas przygotowań do triathlonu zrozumiałem, że pielęgnacja skóry jest tak samo ważna, jak regeneracja mięśni po treningu. Intensywny wysiłek fizyczny i godziny spędzone na basenie, rowerze i biegając, odbiły się na mojej cerze – była wysuszona, twarz wyglądała na zmęczoną, potrzebowała głębokiego oczyszczenia, regeneracji i ochrony. W związku z tym poszukiwałem skutecznych preparatów stworzonych rzeczywiście z myślą o potrzebach męskiej skóry, szczególnie poddawanej tak intensywnemu wysiłkowi fizycznemu, wpływowi promieni UV, spalinom samochodowym itp. Kłopoty ze znalezieniem odpowiednich produktów zmobilizowały mnie do stworzenia własnych kosmetyków.” – Maciej Adamaszek, twórca true™ men skin care

“Uczestnicy IRONMAN’A odważnie sięgają po marzenia, miesiącami, a czasami nawet latami przygotowując się startu. To ludzie świadomi wyznaczonego celu. Dzięki temu również w życiu codziennym mają duże ambicje, mierzą wysoko i oczekują najlepszych produktów. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom partnerami zawodów IRONMAN Poland zostają marki premium, a do takich zdecydowanie należy true™ men skin care, stworzona przez triathlonistę dla triathlonistów. Cieszymy się więc, że naszym zawodnikom zapewniamy emocje na najwyższym poziomie oraz możemy im jednocześnie pomóc w aspekcie zaawansowanej i profesjonalnej ochrony skóry.” – MICHAŁ DRELICH, DYREKTOR IRONMAN POLAND

 

Maciej Adamaszek, twórca true™ men skin care i Michał Drelich, Dyrektor IRONMAN POLAND

Partnerzy
naszej marki

Dynamiczny rozwój zawdzięczamy miedzy innymi wydawcom prasowym, salonom kosmetycznym oraz drogeriom. To dzięki Wam true™ men skin care każdego dnia wchodzi na nowy poziom. Dziękujemy.

Jesteśmy najlepsi na rynku kosmetycznym

Zdobyliśmy Złotą Perłę Rynku Kosmetycznego i nagrodę za Debiut Roku, tworząc dla Was prawdziwie skuteczne kosmetyki, które opierają się na wiedzy, osiągnięciach biotechnologii i nauki.

FerrumLabs S.A.
z siedzibą w Warszawie,
ul. Puławska 12/3,
02-566 Warszawa, Polska
NIP: PL5213930091,
REGON: 0000902960
[email protected]

Copyright © 2019-2022 true™ All rights reserved.

15% na dzień dobry!

Miło Cię widzieć w naszym sklepie. Podaj swojego maila i odbierz voucher na pierwsze zakupy!