day

airless 50 ml

Nawilżający krem na dzień true™ z lini advanced age & pollution defence to zaawansowany preparat wielofunkcyjny do codziennej pielęgnacji męskiej cery z filtrem UV SPF 15. Zapewnia intensywną ochronę przed starzeniem się skóry oraz negatywnym wpływem zanieczyszczeń środowiska. Bogata nawilżająca formuła a zarazem lekka konsystencja sprawia, że krem błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Świetnie sprawdza się również zastosowany po goleniu. Krem jest odpowiedni dla każdego typu męskiej cery bez względu na wiek.

advanced age & pollution defence

ochrona
skóry twarzy

działanie
przeciwstarzeniowe

silne
nawilżenie

filtr
SPF 15

świetny jako
aftershave

silna
regeneracja

airless 50 ml

Regeneracyjny krem na noc true™ z lini advanced age & pollution defence to zaawansowany preparat o wielofunkcyjnym działaniu. Zapewnia intensywną
ochronę przeciwstarzeniową, dogłębnie regeneruje oraz silnie nawilża skórę podczas nocnego wypoczynku. Lekka i nasycona składnikami odżywczymi konsystencja ekspresowo się wchłania, bez pozostawiania tłustej warstwy. Krem jest odpowiedni dla każdego typu męskiej cery bez względu na wiek.

night

Wypróbuj przez 5 dni dwa preparaty, które tworzą prosty i skuteczny system pielęgnacji – minimum produktów, maksimum efektów. Jesteśmy pewni, że je pokochasz! Zestaw składników aktywnych znajdujących się w kremach true™ z linii advanced age & pollution defence wnika w głębsze warstwy skóry. W efekcie sprzyja odnowie komórek, wzmacnia, chroni i poprawia kondycję skóry. Dzięki swoim wysokim stężeniom, substancje czynne zapewniają męskiej skórze intensywną pielęgnację przez cały dzień. Regularnie stosowane uodparniają skórę na niekorzystny wpływ stresu i czynników środowiskowych oraz na podrażnienia. Kremy true™ błyskawicznie się wchłaniają. Znacząco poprawiają wygląd skóry. Bezpośrednio po ich aplikacji cera nabiera świeżości i witalności.

"Must-have" każdego mężczyzny idealny na prezent

complete

advanced age & pollution defence 2 x airless 50 ml

„Must-have” każdego mężczyzny. Zestaw składa się z nawilżającego kremu na dzień true™ hydrating day cream oraz regenerującego kremu na noc true™ regenerating night cream. Dwa preparaty stanowią prosty i skuteczny rytuał pielęgnacji skrojony na miarę współczesnego mężczyzny – minimum produktów, maksimum efektywności. Intensywnie nawilżają i zapewniają aktywną ochronę w ciągu dnia oraz dogłębną regenerację w nocy.

Zestaw składników aktywnych znajdujących się w kremach true™ z linii advanced age & pollution defence wnika w głębsze warstwy skóry. W efekcie sprzyja odnowie komórek, uśmierza stany zapalne, wzmacnia, chroni i poprawia kondycję skóry. Dzięki swoim wysokim stężeniom, substancje czynne zapewniają męskiej skórze intensywną pielęgnację przez cały dzień. Regularnie stosowane uodparniają skórę na niekorzystny wpływ stresu i czynników środowiskowych oraz na podrażnienia. Kremy true™ błyskawicznie się wchłaniają, zmniejszają zaczerwienienia i opuchliznę. Znacząco poprawiają wygląd skóry. Bezpośrednio po ich aplikacji cera nabiera świeżości i witalności.

 

Nasze produkty zapewniają zaawansowaną ochronę przed starzeniem się skóry i negatywnym wpływem zanieczyszczeń środowiska.

Formuły kremów true™ z linii advanced age & pollution defence wypełniają składniki aktywne w wysokich stężeniach o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych, nawilżających, regenerujących i ochronnych.