Witaj na stronie
męskiej pielęgnacji.

Męskiej, to znaczy jakiej? Ty nam powiedz, bo my jesteśmy pewni, że nie ma jednej definicji. Każdy tworzy własną, z własną wrażliwością i własnymi tematami. Fajnie nie musieć wpasowywać się w narzucony schemat, co nie?

W 100% znamy się tylko na męskiej skórze i jej potrzebach, na kosmetykach, składnikach aktywnych i skutecznych formułach. Ale myślimy, że to wystarczy, byś polubił naszą markę.

POZNAJ HISTORIĘ ZOBACZ FILMY

SPRÓBUJ

Poznaj nasze produkty przejdź do sklepu i zamów coś dla siebie!

POZNAJ HISTORIĘ ZOBACZ FILMY

Dla mężczyzn nadszedł nowy czas. Czas odrzucenia starych, nieaktualnych już przekonań o świecie, samym sobie, męskości czy jej braku. Czas większej akceptacji, pogodzenia się z tym, kim się jest… Kim się naprawdę jest

Chcesz o siebie dbać i nareszcie wiesz jak

Dla wszystkich, dla których to także czas większej troski o siebie, o swój wygląd, tworzymy ultra skuteczne kosmetyki, zawierające wszystko, czego może potrzebować męska skóra.

Dobro, na które zawsze zasługiwałeś.

Dzięki certyfikowanym formułom i maksymalnemu stężeniu składników aktywnych, każdy centymetr twojej skóry dostaje to, co najlepsze. Cieszymy się, że możemy ci to dostarczać.

It’s so good, it must be trueTM

Masz uwagi, chcesz przybić piątkę lub podzielić się własną definicją męskości? Nie wahaj się, napisz.

Czym jest
prawdziwa
męskość?

Partnerzy
naszej marki

Dynamiczny rozwój zawdzięczamy miedzy innymi wydawcom prasowym, salonom kosmetycznym oraz drogeriom. To dzięki Wam true™ men skin care każdego dnia wchodzi na nowy poziom. Dziękujemy.

Jesteśmy najlepsi na rynku kosmetycznym

Zdobyliśmy Złotą Perłę Rynku Kosmetycznego i nagrodę za Debiut Roku, tworząc dla Was prawdziwie skuteczne kosmetyki, które opierają się na wiedzy, osiągnięciach biotechnologii i nauki.

FerrumLabs S.A.
z siedzibą w Warszawie,
ul. Puławska 12/3,
02-566 Warszawa, Polska
NIP: PL5213930091,
REGON: 0000902960
[email protected]

Copyright © 2019-2022 true™ All rights reserved.

15% na dzień dobry!

Miło Cię widzieć w naszym sklepie. Podaj swojego maila i odbierz voucher na pierwsze zakupy!