Żyj w zgodzie ze sobą!
I bądź sobą!

Kanon męskości cały czas się zmienia. Świat ewoluuje. Co tak naprawdę, w obliczu przemian męskiej tożsamości, definiuje nas – mężczyzn? Jak możemy odszukać swoje prawdziwe ja? Wiemy już, że szorstkość nie idzie w parze z pewnością siebie. Oschłość nie sprawia, że jesteśmy twardsi. Delikatność nie jest oznaką słabości. A bycie nietypowym nie wskazuje na to, że jesteśmy niedoskonali. Czy istnieje zatem wzór „idealnego mężczyzny”? A czy musi taki istnieć? Żyj w zgodzie ze sobą! I bądź sobą!

true men skincare krem dla mężczyzn

Tak,
jesteśmy
gruboskórni.

W pewnym sensie faktycznie, my mężczyźni, jesteśmy gruboskórni. Nasza skóra jest 25% grubsza niż kobieca i nie potrzebuje aż tylu zabiegów pielęgnacyjnych. Jednak wciąż wymaga troski.
Przede wszystkim solidnego nawilżenia w dzień i regeneracji nocą. Tak prosta pielęgnacja pomaga spowolnić starzenie się skóry, przywrócić jej witalność i poczucie komfortu.

true story

…to prawdziwa historia.

Poszukiwałem skutecznych preparatów stworzonych rzeczywiście z myślą o potrzebach męskiej skóry. Kłopoty ze znalezieniem odpowiednich zmobilizowały mnie do stworzenia własnych. Kosmetyków, które nie wciskają marketingowego kitu i mitów. Wygodnych w użyciu, bez dużej ilości produktów, których konieczności użytkowania nie do końca rozumiemy.
Takich, które faktycznie działają. Takich, w których składniki aktywne są w realnie skutecznych stężeniach. Takich, które opierają się na wiedzy, osiągnięciach biotechnologii i nauki. Zebrałem wokół siebie zespół ekspertów o podobnej filozofii patrzenia na męskie potrzeby i z myślą o nowoczesnych mężczyznach, wymagających i szukających jakości oraz skuteczności, stworzyliśmy zaawansowaną linię męskich kosmetyków.

Nazwałem je true.

kosmetyki męskie zestaw

Maciej Adamaszek, twórca marki true™

True men skincare true story

Osobiście wierzę, że prawdziwa męskość leży również w trosce o innych, szczególnie o tych najsłabszych – dzieci.

Dlatego, jako marka true™ chcemy pomagać i robimy to. Spośród wielu szczytnych celów wybraliśmy pomoc dzieciom bohaterów – strażaków, ratowników górskich, medyków, żołnierzy, oraz pracowników społecznych – którzy zginęli lub zostali poszkodowani podczas służby.

5% globalnych zysków przekazujemy na rzecz fundacji „Dorastaj z Nami”.

partnerzy marki true

Dynamiczny rozwój zawdzięczamy miedzy innymi wydawcom prasowym, salonom kosmetycznym oraz drogeriom. To dzięki Wam true™ men skin care każdego dnia wchodzi na nowy poziom. Dziękujemy.

Jesteśmy najlepsi na rynku kosmetycznym

Zdobyliśmy Złotą Perłę Rynku Kosmetycznego i nagrodę za Debiut Roku, tworząc dla Was prawdziwie skuteczne kosmetyki, które opierają się na wiedzy, osiągnięciach biotechnologii i nauki.

Gdzie nas znajdziesz?

FerrumLabs S.A.
z siedzibą w Warszawie,
ul. Puławska 12/3,
02-566 Warszawa, Polska
NIP: PL5213930091,
REGON: 0000902960
[email protected]

Copyright © 2019-2023 true™ All rights reserved.

true bestsellery

Wszystko, o czym marzy delikatna skóra okolic oczu. Spłyca zmarszczki mimiczne i widocznie odświeża spojrzenie, redukując cienie oraz opuchliznę pod oczami.

Zanim wyjdziesz, zostaw nam swojego maila

Przyślemy Ci kod
na 15% zniżki! True!

15% na dzień dobry!

Miło Cię widzieć w naszym sklepie. Podaj swojego maila i odbierz voucher na pierwsze zakupy!