Jak dbać o skórę twarzy mężczyzny w zimie – pielęgnacja męskiej twarzy.

Jak dbać o skórę twarzy mężczyzny w zimie Zima to wyjątkowa pora roku. Prawdopodobnie wszystkie istoty chodzące, pływające, latające i pełzające zimę traktują wyjątkowo.

Jak dbać o skórę twarzy mężczyzny w zimie

Zima to wyjątkowa pora roku. Prawdopodobnie wszystkie istoty chodzące, pływające, latające i pełzające zimę traktują wyjątkowo. Bo zima potrafi dać w kość. Nam ludziom również. Przygotowania do zimy to dla niektórych wyłącznie wymiana opon na gumy mrozoodporne, a dla innych wymiana obuwia na te z grubszą podeszwą. Do tego zmieniamy garderobę na taką, która ułatwia nam utrzymanie stałej trzydziestosześcio stopniowej (z hakiem) temperatury ciała. Ciepłej kurtce towarzyszy czapka, szalik i rękawiczki. Zakrywamy całe niemal ciało dodatkową warstwą termoizolacyjną. Jedna, jedyna część ciała, którą zostawiamy na wierzchu to twarz. Dlatego podpowiadamy jak zadbać o skórę twarzy mężczyzny w zimie.

I niestety, wielu z nas nie rozumie, że twarz też może dostać zimą w kość. Im dłużej pozostajemy na wietrze i mrozie, im bardziej poddajemy naszą twarz zimie tym bardziej na następną wiosnę, lato i jesień na twarzy zostawimy ślad tej zimy. 

Popatrzmy przez chwilę na zimę z perspektywy twarzy. Dla ułatwienia niech będzie to twarz męska. Gdy jesteśmy w pomieszczeniu, zimą, gdy działa ogrzewanie, diametralnie szybciej się wysuszamy. Skóra, która jest w dużej części złożona o dziwo z wody, dużo szybciej tę wodę wytraca, wysusza się, staje się nieprzyjemna w odczuciach i wyraźnie brzydsza w oglądzie. Gdy wychodzimy ma zewnątrz, niska temperatura i wiatr działają jeszcze bardziej wysuszająco, a przy tym promienie UV intensywnie nam tę skórę postarzają. Czy warto zatem zadbać o naszą twarz, o skórę?

pielęgnacja męskiej twarzy

Pielęgnacja męskiej twarzy to inwestycja

Z pielęgnacją twarzy, jest trochę jak z odkładaniem na fundusz emerytalny. Pielęgnacja męskiej twarzy powinna być wykonywana sukcesywnie przez całe życie by, w pewnym momencie móc się cieszyć owocami swej cierpliwości. Codzienna pielęgnacja twarzy (najlepiej połączona z całym ciałem) to inwestycja z pewną i pokaźną stopą zwrotu. 

Oczywiście jak się jest młodym lub względnie młodym emerytura i stan naszej twarzy to nie są priorytety. Przychodzi (zawsze) jednak ten czas w naszym życiu, że najbardziej reprezentacyjna część naszego ciała, zaczyna mieć znaczenie.

Nawet jak masz super geny brachu, przeznaczenia nie oszukasz. To była diagnoza. Teraz czas na receptę. Jest prosta i skuteczna. Codziennie na dzień zastosuj krem z filtrem dla mężczyzn, a na noc krem regeneracyjny. Jeśli wychodzisz na zewnątrz, idziesz z dzieciakami na długi spacer, zastosuj jeszcze raz krem z filtrem dla mężczyzn. Jeśli wychodzisz na narty, zastosuj jeszcze raz krem z filtrem dla mężczyzn. Jeśli idziesz na siłownię czy saunę przed wyjściem zastosuj krem do twarzy dla mężczyzn z filtrem. Czemu powtarzamy to tyle razy? Bo mamy obserwację, że nie czytasz ze zrozumieniem. Krem na dzień True™ to nawilżenie, a tego twojej skórze będzie brakować najbardziej. Oczywiście na warstwę kremu z filtrem spf możesz jeszcze dodatkowo zastosować jakieś natłuszczające mazidło, ale tłuszcz skóry nie nawilży. Nawilżenie bracie. Nawilżenie! 

Autor

Konrad Smoczny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Może Cię zainteresować

Zaufaj innym, którzy wypróbowali!

Ciężko wybrać najlepsze męskie kosmetyki? Zaufaj rodakom! Wybierając polskie kosmetyki dla mężczyzn true™…

Tak! Jesteśmy gruboskórni?

Skóra mężczyzny jest o 25% grubsza od kobiecej. Nie oznacza to jednak, że nie wymaga ona zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi…

Męska skóra starzeje się później?

Prawda! Mężczyźni później zaczynają się starzeć, jednak ich zmarszczki są zdecydowanie głębsze i bardziej widoczne niż kobiet.
jak dbać o skórę twarzy mężczyzny

Jak dbać o skórę twarzy mężczyzny w zimie – pielęgnacja męskiej twarzy.

Zima to wyjątkowa pora roku. Prawdopodobnie wszystkie istoty chodzące, pływające, latające i pełzające zimę traktują wyjątkowo. Bo zima potrafi dać w kość. Nam ludziom również. Przygotowania do zimy to dla niektórych wyłącznie wymiana opon na gumy mrozoodporne, a dla innych wymiana obuwia na te z grubszą podeszwą.

Prezenty na święta?

Wszystko zaczęło się od mirry, złota i kadzidła, czyli darów tak zwanych Trzech Króli dla nowo narodzonego mesjasza. Po bez mała dwóch tysiącach lat, celebrujemy tę tradycję obdarowując się prezentami na Boże Narodzenie. To zobowiązuje. I to bez względu czy koniec końców prezenty dajemy sobie w pierwszej osobie czy trzeciej poprzez Świętego Mikołaja, Gwiazdora czy Gwiazdkę.

Dlaczego zdrowy tryb życia ma znaczenie dla idealnej skóry

Zdrowy tryb życia połączony z podstawową pielęgnacją skóry opisaną powyżej może zdziałać cuda dla skóry. Prowadzenie trybu życia, który pomaga skórze zachować młodzieńczy wygląd, wcale nie jest trudne.

partnerzy marki true

Dynamiczny rozwój zawdzięczamy miedzy innymi wydawcom prasowym, salonom kosmetycznym oraz drogeriom. To dzięki Wam true™ men skin care każdego dnia wchodzi na nowy poziom. Dziękujemy.

Jesteśmy najlepsi na rynku kosmetycznym

Zdobyliśmy Złotą Perłę Rynku Kosmetycznego i nagrodę za Debiut Roku, tworząc dla Was prawdziwie skuteczne kosmetyki, które opierają się na wiedzy, osiągnięciach biotechnologii i nauki.

Gdzie nas znajdziesz?

FerrumLabs S.A.
z siedzibą w Warszawie,
ul. Puławska 12/3,
02-566 Warszawa, Polska
NIP: PL5213930091,
REGON: 0000902960
[email protected]

Copyright © 2019-2023 true™ All rights reserved.

true bestsellery

Wszystko, o czym marzy delikatna skóra okolic oczu. Spłyca zmarszczki mimiczne i widocznie odświeża spojrzenie, redukując cienie oraz opuchliznę pod oczami.

Zanim wyjdziesz, zostaw nam swojego maila

Przyślemy Ci kod
na 15% zniżki! True!

15% na dzień dobry!

Miło Cię widzieć w naszym sklepie. Podaj swojego maila i odbierz voucher na pierwsze zakupy!