Jak dbać o skórę twarzy mężczyzny w zimie – pielęgnacja męskiej twarzy.

Jak dbać o skórę twarzy mężczyzny w zimie Zima to wyjątkowa pora roku. Prawdopodobnie wszystkie istoty chodzące, pływające, latające i pełzające zimę traktują wyjątkowo.

Jak dbać o skórę twarzy mężczyzny w zimie

Zima to wyjątkowa pora roku. Prawdopodobnie wszystkie istoty chodzące, pływające, latające i pełzające zimę traktują wyjątkowo. Bo zima potrafi dać w kość. Nam ludziom również. Przygotowania do zimy to dla niektórych wyłącznie wymiana opon na gumy mrozoodporne, a dla innych wymiana obuwia na te z grubszą podeszwą. Do tego zmieniamy garderobę na taką, która ułatwia nam utrzymanie stałej trzydziestosześcio stopniowej (z hakiem) temperatury ciała. Ciepłej kurtce towarzyszy czapka, szalik i rękawiczki. Zakrywamy całe niemal ciało dodatkową warstwą termoizolacyjną. Jedna, jedyna część ciała, którą zostawiamy na wierzchu to twarz. Dlatego podpowiadamy jak zadbać o skórę twarzy mężczyzny w zimie.

I niestety, wielu z nas nie rozumie, że twarz też może dostać zimą w kość. Im dłużej pozostajemy na wietrze i mrozie, im bardziej poddajemy naszą twarz zimie tym bardziej na następną wiosnę, lato i jesień na twarzy zostawimy ślad tej zimy. 

Popatrzmy przez chwilę na zimę z perspektywy twarzy. Dla ułatwienia niech będzie to twarz męska. Gdy jesteśmy w pomieszczeniu, zimą, gdy działa ogrzewanie, diametralnie szybciej się wysuszamy. Skóra, która jest w dużej części złożona o dziwo z wody, dużo szybciej tę wodę wytraca, wysusza się, staje się nieprzyjemna w odczuciach i wyraźnie brzydsza w oglądzie. Gdy wychodzimy ma zewnątrz, niska temperatura i wiatr działają jeszcze bardziej wysuszająco, a przy tym promienie UV intensywnie nam tę skórę postarzają. Czy warto zatem zadbać o naszą twarz, o skórę?

pielęgnacja męskiej twarzy

Pielęgnacja męskiej twarzy to inwestycja

Z pielęgnacją twarzy, jest trochę jak z odkładaniem na fundusz emerytalny. Pielęgnacja męskiej twarzy powinna być wykonywana sukcesywnie przez całe życie by, w pewnym momencie móc się cieszyć owocami swej cierpliwości. Codzienna pielęgnacja twarzy (najlepiej połączona z całym ciałem) to inwestycja z pewną i pokaźną stopą zwrotu. 

Oczywiście jak się jest młodym lub względnie młodym emerytura i stan naszej twarzy to nie są priorytety. Przychodzi (zawsze) jednak ten czas w naszym życiu, że najbardziej reprezentacyjna część naszego ciała, zaczyna mieć znaczenie.

Nawet jak masz super geny brachu, przeznaczenia nie oszukasz. To była diagnoza. Teraz czas na receptę. Jest prosta i skuteczna. Codziennie na dzień zastosuj krem z filtrem dla mężczyzn, a na noc krem regeneracyjny. Jeśli wychodzisz na zewnątrz, idziesz z dzieciakami na długi spacer, zastosuj jeszcze raz krem z filtrem dla mężczyzn. Jeśli wychodzisz na narty, zastosuj jeszcze raz krem z filtrem dla mężczyzn. Jeśli idziesz na siłownię czy saunę przed wyjściem zastosuj krem do twarzy dla mężczyzn z filtrem. Czemu powtarzamy to tyle razy? Bo mamy obserwację, że nie czytasz ze zrozumieniem. Krem na dzień True™ to nawilżenie, a tego twojej skórze będzie brakować najbardziej. Oczywiście na warstwę kremu z filtrem spf możesz jeszcze dodatkowo zastosować jakieś natłuszczające mazidło, ale tłuszcz skóry nie nawilży. Nawilżenie bracie. Nawilżenie! 

Może Cię zainteresować

Zarząd FerrumLabs S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 12/3, KRS: 0000902960, NIP: 5213930091 („Spółka”), zwołuje Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki na dzień 23 sierpnia 2022 r. na godz. 13:00. Zgromadzenie odbędzie się w kancelarii notarialnej: Kopczyński, Groskrejc, Paliszewski Notariusze Sp.p. pod adresem: ul. Twarda 18 (piętro 12) 00-105 Warszawa. Ogłoszenie o zwołaniu Zgromadzenia zostało opublikowane w Monitorze Sądowym i Gospodarczym w dniu 20 lipca 2022 (MSiG nr 139/2022 poz. 38469). Porządek obrad: 1. Otwarcie Zgromadzenia 2. Wybór
Na podstawie art. 5 § 5 Kodeksu spółek handlowych (dalej: „KSH”), zarząd spółki FerrumLabs S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 12/3, KRS: 0000902960, NIP: 5213930091, kapitał zakładowy: 120.180,00 zł w całości wpłacony, Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS (dalej: „Spółka„), niniejszym informuje o zwołaniu Nadzwyczajnego Walne Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki na dzień 5 kwietnia 2022 (dalej: „Zgromadzenie„). Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie zostało zwołane w trybie określonym w art. 402 § 3. KSH.
W tym miejscu będziemy ogłaszać wszelkie niezbędne informacje na temat działalności Spółki Akcyjnej FerrumLabs

Partnerzy
naszej marki

Dynamiczny rozwój zawdzięczamy miedzy innymi wydawcom prasowym, salonom kosmetycznym oraz drogeriom. To dzięki Wam true™ men skin care każdego dnia wchodzi na nowy poziom. Dziękujemy.

Jesteśmy najlepsi na rynku kosmetycznym

Zdobyliśmy Złotą Perłę Rynku Kosmetycznego i nagrodę za Debiut Roku, tworząc dla Was prawdziwie skuteczne kosmetyki, które opierają się na wiedzy, osiągnięciach biotechnologii i nauki.

FerrumLabs S.A.
z siedzibą w Warszawie,
ul. Puławska 12/3,
02-566 Warszawa, Polska
NIP: PL5213930091,
REGON: 0000902960
[email protected]

Copyright © 2019-2022 true™ All rights reserved.

Choose your language

support-ukraine

15% na dzień dobry!

Miło Cię widzieć w naszym sklepie. Podaj swojego maila i odbierz voucher na pierwsze zakupy!

Zanim wyjdziesz, zostaw nam swojego maila

Przyślemy Ci kod
na 15% zniżki! True!