Prezenty na święta?

Wszystko zaczęło się od mirry, złota i kadzidła, czyli darów tak zwanych Trzech Króli dla nowo narodzonego mesjasza. Po bez mała dwóch tysiącach lat,

Wszystko zaczęło się od mirry, złota i kadzidła, czyli darów tak zwanych Trzech Króli dla nowo narodzonego mesjasza. Po bez mała dwóch tysiącach lat, celebrujemy tę tradycję obdarowując się prezentami na Boże Narodzenie. To zobowiązuje. I to bez względu czy koniec końców prezenty dajemy sobie w pierwszej osobie czy trzeciej poprzez Świętego Mikołaja, Gwiazdora czy Gwiazdkę.

Prezenty generalnie dzielą się na trzy kategorie. Otóż mamy prezenty
dla mężczyzn, prezenty dla kobiet i prezenty dla dzieci. Nie sposób w jednym tekście zająć się wszystkim trzema kategoriami, zatem skupmy się kategorii pierwszej. Tym bardziej, że blog ten pisany ze szczerego, męskiego punktu widzenia.

Oto:

Krótki poradnik prezentowy ŚBN roku 2021.

Podany powyżej przykład darów trzech króli przynosi nam pierwszą
wskazówkę: trzy prezenty to lepsze niż jeden prezent, bo szansa że trafimy z prezentem rośnie aż 3-krotnie!

Ale co konkretnie wybrać?

Zacznijmy od tego, czego nie wybiera:

Po pierwsze, nie kupuj facetowi prezentu z kategorii, w której jest on fachowcem. Jeśli jest zapalonym sportowcem, biega, jeździ i skacze to szansa, że jakaś opaska sportowa, która mierzy, zegarek który pokazuje lub sportowy bidon co trzyma, będzie dobrym wyborem jest równa niemal zeru. Jego research jest na pewno lepszy od Twojego, zwraca uwagę na aspekty, które Tobie nie przychodzą do głowy i koniec końców dasz mu coś co odwzajemni fałszywym uśmiechem. Po czym schowa do szuflady. Szkoda czasu.

Po drugie, nie kupuj książki.
Ewentualnie audiobook, jeśli gość faktycznie ich słucha i wiesz, że akurat tego jeszcze nie ma. Wymagany głęboki research. Ludzie dziś z trudem czytają, wszyscy stajemy się upośledzeni i dyslektyczni.

Po trzecie, nie kupuj rzeczy zbędnych i destruktywnych jak konsole do gier, alkohol, zestawy do grania w golfa w biurze, perfumy, kretyńskie kubki do kawy, setne skarpetki, świeczki, tanie scyzoryki, gadżety do palenia zioła itd. itd.

Wybierz coś, czego Twój facet (lub nie Twój facet) faktycznie potrzebuje, najpewniej sam tego nie kupi, bo się nie zna i nie ma czasu. Kup coś, co będzie inwestycją. Nie, nie jest to Ethereum, ani inna krypto-waluta z wiadomych powodów. Tym czymś jest zestaw kosmetyków dla mężczyzn. Oczywiście zestaw kosmetyków dla mężczyzn zestawowi kosmetyków dla mężczyzn nie równy, a strony dedykowane temu tematowi podpowiedzą Ci słono sponsorowane wybory. Naszym wyborem numer jeden na prezent jest zestaw kosmetyków true™ men skin care.

Dlaczego?

Po pierwsze dlatego, że z dużą dozą pewności Twój facet nie używa żadnych kosmetyków lub stosuje jakiś pierwszy lepszy szit ze sklepowej półki na wysokości oczu. To nie jest kosmetyk, tylko produkt kosmetyko-podobny. Nie wierzysz? Porównaj! Wczytaj się w skład kosmetyków true™ men skin care, a znajdziesz tam wszystko, czego męska skóra może potrzebowa.

Krem true™ na dzień z filtrem UV SPF 15 chroni skórę przed niekorzystnym wpływem warunków zewnętrznych: wiatrem, słońcem i zanieczyszczeniami, a także przed światłem z ekranów komputera.

Krem true™ na noc, nasycony składnikami odżywczymi, przyśpiesza procesy regeneracji i silnie nawilża. A co najważniejsze dla mężczyzn, lekka konsystencja obydwu ekspresowo się wchłania, bez pozostawiania tłustej warstwy!

Po drugie dlatego, że upominkowy zestaw kosmetyków dla mężczyzn true™ to najlepszy stosunek ceny do jakości, jaki się może wydarzy. Sprawdź.

Po trzecie, męski zestaw prezentowy true™ na dzień i na noc, krem pod oczy i żel do mycia twarzy do codziennego stosowania, to inwestycja, którą Twój mąż, kochanek, narzeczony, syn, wnuczek i ojciec docenią. Szczególnie, gdy za czas jakiś, ktoś i jakaś ktosia powiedzą im, jak dobrze wyglądają „mimo swojego wieku”.

Simple skin care daily routine

Po czwarte, zaufanie. Kosmetyki True™ to nie tylko „jakieś tam” kolejne
kosmetyki, ale to też idea szczerości w prezentowaniu produktu made in Poland i przejrzystość odnoście jego składu i działania.

A zadowolonych użytkowników polskiej marki true™ men skin care jest wiele.

Marka otrzymała podwójne złoto w największym polskim konkursie branżowym – wyróżnienie „Debiut Roku” i „Złotą Perłę Rynku Kosmetycznego”. W true™ uwierzył także znany aktor, Maciej Zakościelny, stając się ambasadorem i akcjonariuszem marki.

Po piąte, ten zestaw upominkowy możesz kupić łatwo i przyjemnie w specjalnie przygotowanych zestawach kosmetyków dla mężczyzn true™ na naszej stronie lub Topestetic, Notino (i w Polish Beauty Nature Bar albo w gabinetach kosmetycznych. Ale tylko tych dobrych.

Lista gabinetów kosmetycznych, w których możesz nabyć ten męski zestaw prezentowy:

 • Nice Spa Warszawa
 • Hair Point Warszawa
 • Klinika Anclara Warszawa
 • Bezpieczna Kosmetyka Warszawa
 • La Vie Warszawa (sklep internetowy)
 • Klinika Kalina Warszawa
 • Salon stylizacji – Żyrardów
 • Sanobello Izabelin
 • The Esthetic Group
 • Benessere Beauty&Spa Kielce
 • Cosmeo Łomża
 • Kbeauty Karolina Gliwińska Mrozy
 • Gabinet kosmetyczny Magdaleny Nowik Warszawa
 • ProNature Clinic Mińsk Mazowiecki
 • Salon kosmetyczny Beaty Wątorowskiej Brodnica

Tak, zestaw upominkowy true™ to zdecydowanie idealny świąteczny prezent dla Twojego faceta.

Może Cię zainteresować

Zarząd FerrumLabs S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 12/3, KRS: 0000902960, NIP: 5213930091 („Spółka”), zwołuje Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki na dzień 23 sierpnia 2022 r. na godz. 13:00. Zgromadzenie odbędzie się w kancelarii notarialnej: Kopczyński, Groskrejc, Paliszewski Notariusze Sp.p. pod adresem: ul. Twarda 18 (piętro 12) 00-105 Warszawa. Ogłoszenie o zwołaniu Zgromadzenia zostało opublikowane w Monitorze Sądowym i Gospodarczym w dniu 20 lipca 2022 (MSiG nr 139/2022 poz. 38469). Porządek obrad: 1. Otwarcie Zgromadzenia 2. Wybór
Na podstawie art. 5 § 5 Kodeksu spółek handlowych (dalej: „KSH”), zarząd spółki FerrumLabs S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 12/3, KRS: 0000902960, NIP: 5213930091, kapitał zakładowy: 120.180,00 zł w całości wpłacony, Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS (dalej: „Spółka„), niniejszym informuje o zwołaniu Nadzwyczajnego Walne Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki na dzień 5 kwietnia 2022 (dalej: „Zgromadzenie„). Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie zostało zwołane w trybie określonym w art. 402 § 3. KSH.
W tym miejscu będziemy ogłaszać wszelkie niezbędne informacje na temat działalności Spółki Akcyjnej FerrumLabs

Partnerzy
naszej marki

Dynamiczny rozwój zawdzięczamy miedzy innymi wydawcom prasowym, salonom kosmetycznym oraz drogeriom. To dzięki Wam true™ men skin care każdego dnia wchodzi na nowy poziom. Dziękujemy.

Jesteśmy najlepsi na rynku kosmetycznym

Zdobyliśmy Złotą Perłę Rynku Kosmetycznego i nagrodę za Debiut Roku, tworząc dla Was prawdziwie skuteczne kosmetyki, które opierają się na wiedzy, osiągnięciach biotechnologii i nauki.

FerrumLabs S.A.
z siedzibą w Warszawie,
ul. Puławska 12/3,
02-566 Warszawa, Polska
NIP: PL5213930091,
REGON: 0000902960
[email protected]

Copyright © 2019-2022 true™ All rights reserved.

Choose your language

support-ukraine

15% na dzień dobry!

Miło Cię widzieć w naszym sklepie. Podaj swojego maila i odbierz voucher na pierwsze zakupy!

Zanim wyjdziesz, zostaw nam swojego maila

Przyślemy Ci kod
na 15% zniżki! True!