Uważaj na ekościemę!

Greenwashing w kosmetyce oznacza w wolnym tłumaczeniu „ekościemę”, a polega na wprowadzaniu w błąd konsumentów poszukujących naturalnych i ekologicznych produktów. Firmy kosmetyczne chcąc zwiększyć

Greenwashing w kosmetyce oznacza w wolnym tłumaczeniu „ekościemę”, a polega na wprowadzaniu w błąd konsumentów poszukujących naturalnych i ekologicznych produktów. Firmy kosmetyczne chcąc zwiększyć swoje zyski ze sprzedaży często reklamują swoje produkty jako „eko”, „bio” czy „naturalne” poprzez stosowanie różnorodnych chwytów marketingowych.

Czy kosmetyki true™ są naturalne lub ekologiczne?

Naszą misją jest tworzenie kosmetyków dla nowoczesnych mężczyzn z wysokiej jakości składników, które łączą w sobie innowacyjne odkrycia naukowe i składniki roślinne.

Formuły naszych kosmetyków nie są wyłącznie organiczne czy naturalne, ponieważ łączą w sobie wysokiej jakości naturalne składniki roślinne z syntetycznymi – efektami biotechnologicznego hi-tech.

Słów „naturalny” czy „ekologiczny” używamy ostrożnie i z uwagą, gdyż często są one stosowane w marketingu kosmetycznym tylko dla przyciągnięcia uwagi konsumentów. Wielu nieuczciwych producentów wykorzystuje to, by sprzedać swoje produkty, dekorując je ładnymi zielonymi liśćmi, które mają przypominać popularne oznaczenia instytucji certyfikujących Nazwanie kosmetyków naturalnymi i ekologicznymi powinno być związane ze stosowaniem odpowiednich praktyk od zbioru składników aktywnych poprzez cały proces ich produkcji, aż po pakowanie.

Choć istnieją już kosmetyki, które zawierają 100% składników naturalnych w swoich formułach, to ze względu na brak konserwantów, mają one krótki okres przydatności do użycia i muszą być przechowywane w lodówce. Jednak większość kosmetyków ekologicznych, naturalnych czy organicznych składa się w ponad 90% ze składników naturalnych (często jest to nawet 97%) zaś 3% stanowią konserwanty, które zabezpieczają masę kosmetyku przed namnażaniem się w nim bakterii. Zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo mikrobiologiczne, sprawiają, że możemy stosować dany preparat kilka miesięcy po pierwszym otwarciu opakowania.

Wszystkie produkty z naszej oferty są pozbawione:
· produktów pochodzenia zwierzęcego
· olejów mineralnych,
· parabenów,
· oleju parafinowego,
· siarczanów,
· SLS,
· SLES,
· DEA,
· alkoholu

Czy marka true™ testuje na zwierzętach?

Żaden z naszych kosmetyków ani ich składników nie był testowany na zwierzętach. Kosmetyki dla mężczyzn true™ nie zawierają składników odzwierzęcych.

Może Cię zainteresować

Wszystko zaczęło się od mirry, złota i kadzidła, czyli darów tak zwanych Trzech Króli dla nowo narodzonego mesjasza. Po bez mała dwóch tysiącach lat, celebrujemy tę tradycję obdarowując się prezentami na Boże Narodzenie. To zobowiązuje. I to bez względu czy koniec końców prezenty dajemy sobie w pierwszej osobie czy trzeciej poprzez Świętego Mikołaja, Gwiazdora czy Gwiazdkę. Prezenty generalnie dzielą się na trzy kategorie. Otóż mamy prezentydla mężczyzn, prezenty dla kobiet i prezenty dla dzieci. Nie sposób w jednym tekście
W tym miejscu będziemy ogłaszać wszelkie niezbędne informacje na temat działalności Spółki Akcyjnej FerrumLabs
Zdrowy tryb życia połączony z podstawową pielęgnacją skóry opisaną powyżej może zdziałać cuda dla skóry. Prowadzenie trybu życia, który pomaga skórze zachować młodzieńczy wygląd, wcale nie jest trudne. Pamiętaj o nawodnieniu organizmu: Pij 6-8 szklanek wody dziennie, by zachować zdrową i jędrną skórę. Kontroluj spożycie alkoholu i kofeiny, które działają odwadniająco. Unikaj cukru i produktów z wysokim indeksem glikemicznym: Każdy facet, który jest łasy na słodycze, powinien wiedzieć, że nadmiar cukru jest dla skóry równie szkodliwy co dla zębów.

Partnerzy
naszej marki

Dynamiczny rozwój zawdzięczamy miedzy innymi wydawcom prasowym, salonom kosmetycznym oraz drogeriom. To dzięki Wam true™ men skin care każdego dnia wchodzi na nowy poziom. Dziękujemy.

Jesteśmy najlepsi na rynku kosmetycznym

Zdobyliśmy nie tylko wyróżnienie za DEBIUT ROKU, ale i za NAJLEPSZĄ MARKĘ PIELĘGNACYJNĄ dla mężczyzn! To wyjątkowa gratyfikacja, otrzymana już po niespełna 9. miesiącach obecności marki na rynku.

FerrumLabs S.A.
z siedzibą w Warszawie,
ul. Puławska 12/3,
02-566 Warszawa, Polska
NIP: PL5213930091,
REGON: 0000902960
contact@truemenskincare.com

Copyright © 2019-2022 true™ All rights reserved.

15% na dzień dobry!

Miło Cię widzieć w naszym sklepie. Podaj swojego maila i odbierz voucher na pierwsze zakupy!

Zanim wyjdziesz, zostaw nam swojego maila

Przyślemy Ci kod
na 15% zniżki! True!