INFORMACJA O ZWOŁANIU NADZWYCZAJNEGO WALNEGO ZGROMADZENIA AKCJONARIUSZY

Na podstawie art. 5 § 5 Kodeksu spółek handlowych (dalej: „KSH”), zarząd spółki FerrumLabs S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 12/3, KRS:

Na podstawie art. 5 § 5 Kodeksu spółek handlowych (dalej: „KSH”), zarząd spółki FerrumLabs S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 12/3, KRS: 0000902960, NIP: 5213930091, kapitał zakładowy: 120.180,00 zł w całości wpłacony, Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS (dalej: „Spółka„), niniejszym informuje o zwołaniu Nadzwyczajnego Walne Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki na dzień 5 kwietnia 2022 (dalej: „Zgromadzenie„). Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie zostało zwołane w trybie określonym w art. 402 § 3. KSH.

 1. Data i godzina Zgromadzenia: Zgromadzenie odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2022 r. o godzinie 12:00
 2. Miejsce Zgromadzenia: ul. Wspólna 56, 00-686 Warszawa – Centrum Szkoleniowa Wspólna, sala ABC.
 3. Porządek obrad:
 1. Otwarcie Zgromadzenia,
 2. Wybór Przewodniczącego Zgromadzenia oraz sporządzenie listy obecności,
 3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Zgromadzenia i jego zdolności do powzięcia uchwał,
 4. Przyjęcie porządku obrad,
 5. Powzięcie uchwały o uchyleniu tajności głosowania w sprawie wyboru Komisji Skrutacyjnej,
 6. Wybór Komisji Skrutacyjnej,
 7. Powzięcie uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki o kwotę 10.733,50 zł (dziesięć tysięcy siedemset trzydzieści trzy złote, pięćdziesiąt groszy) poprzez emisję 107.335 (słownie: sto siedem tysięcy trzysta trzydzieści pięć) nowych akcji zwykłych imiennych serii E, w drodze subskrypcji prywatnej poprzez złożenie oferty przez Spółkę i jej przyjęcie przez oznaczonych adresatów (Marcin Ryba, Hubert Pudzianowski, Artur Klimczak), wraz z jednoczesnym pozbawieniem dotychczasowych akcjonariuszy Spółki prawa poboru w całości oraz w sprawie zmiany Statutu Spółki poprzez uchylenie dotychczasowego brzmienia Statutu Spółki w całości oraz uchwalenia nowego brzmienia Statutu Spółki i przyjęcia tekstu jednolitego Statutu Spółki,
 8. Zamknięcie Zgromadzenia.

W związku z treścią art. 402 § 2 KSH oraz pkt 7 porządku obrad Zgromadzenia, Zarząd Spółki informuje, że na Zgromadzeniu planowane jest uchylenie całego obecnego statutu Spółki, co oznaczać będzie utratę mocy wszystkich jego postanowień. Jednocześnie, proponowane jest przyjęcie całkowicie nowego statutu Spółki.

Obecnie obowiązujący statut Spółki jest dostępny TUTAJ

Projekt nowego statutu Spółki, który jest jednocześnie projektem tekstu jednolitego statutu Spółki jest dostępny TUTAJ

Zarząd Spółki jednocześnie informuje, że Akcjonariusze mogą uczestniczyć w Zgromadzeniu osobiście lub przez pełnomocników. Pełnomocnictwo do uczestniczenia w Zgromadzeniu i wykonywania prawa głosu wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności. Zarząd Spółki informuje nadto, że nie przewiduje się udziału w Zgromadzeniu przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej.

Autor

Konrad Smoczny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Może Cię zainteresować

Zaufaj innym, którzy wypróbowali!

Ciężko wybrać najlepsze męskie kosmetyki? Zaufaj rodakom! Wybierając polskie kosmetyki dla mężczyzn true™…

Tak! Jesteśmy gruboskórni?

Skóra mężczyzny jest o 25% grubsza od kobiecej. Nie oznacza to jednak, że nie wymaga ona zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi…

Męska skóra starzeje się później?

Prawda! Mężczyźni później zaczynają się starzeć, jednak ich zmarszczki są zdecydowanie głębsze i bardziej widoczne niż kobiet.
jak dbać o skórę twarzy mężczyzny

Jak dbać o skórę twarzy mężczyzny w zimie – pielęgnacja męskiej twarzy.

Zima to wyjątkowa pora roku. Prawdopodobnie wszystkie istoty chodzące, pływające, latające i pełzające zimę traktują wyjątkowo. Bo zima potrafi dać w kość. Nam ludziom również. Przygotowania do zimy to dla niektórych wyłącznie wymiana opon na gumy mrozoodporne, a dla innych wymiana obuwia na te z grubszą podeszwą.

Prezenty na święta?

Wszystko zaczęło się od mirry, złota i kadzidła, czyli darów tak zwanych Trzech Króli dla nowo narodzonego mesjasza. Po bez mała dwóch tysiącach lat, celebrujemy tę tradycję obdarowując się prezentami na Boże Narodzenie. To zobowiązuje. I to bez względu czy koniec końców prezenty dajemy sobie w pierwszej osobie czy trzeciej poprzez Świętego Mikołaja, Gwiazdora czy Gwiazdkę.

Dlaczego zdrowy tryb życia ma znaczenie dla idealnej skóry

Zdrowy tryb życia połączony z podstawową pielęgnacją skóry opisaną powyżej może zdziałać cuda dla skóry. Prowadzenie trybu życia, który pomaga skórze zachować młodzieńczy wygląd, wcale nie jest trudne.

partnerzy marki true

Dynamiczny rozwój zawdzięczamy miedzy innymi wydawcom prasowym, salonom kosmetycznym oraz drogeriom. To dzięki Wam true™ men skin care każdego dnia wchodzi na nowy poziom. Dziękujemy.

Jesteśmy najlepsi na rynku kosmetycznym

Zdobyliśmy Złotą Perłę Rynku Kosmetycznego i nagrodę za Debiut Roku, tworząc dla Was prawdziwie skuteczne kosmetyki, które opierają się na wiedzy, osiągnięciach biotechnologii i nauki.

Gdzie nas znajdziesz?

FerrumLabs S.A.
z siedzibą w Warszawie,
ul. Puławska 12/3,
02-566 Warszawa, Polska
NIP: PL5213930091,
REGON: 0000902960
[email protected]

Copyright © 2019-2023 true™ All rights reserved.

true bestsellery

Wszystko, o czym marzy delikatna skóra okolic oczu. Spłyca zmarszczki mimiczne i widocznie odświeża spojrzenie, redukując cienie oraz opuchliznę pod oczami.

15% na dzień dobry!

Miło Cię widzieć w naszym sklepie. Podaj swojego maila i odbierz voucher na pierwsze zakupy!